Portfolio copywritera

Portfolio copywritera – teksty na strony internetowe, artykuły na blogi, opisy produktów i usług, oferty i teksty sprzedażowe na landing page. Jeśli zastanawiasz się, jakie teksty mogę Ci napisać, to tutaj znajdziesz odpowiedź.

portfolio copywritera

Teksty na blogi - portfolio

Portfolio copywritera – przykładowe teksty na blogi, które napisałem dla różnych branż. Znajdziesz tutaj poradniki, artykuły branżowe i specjalistyczne, know-how, wpisy na bloga o tematyce lifestyle’owej czy inne. Dzięki temu, że przejrzysz przykładowe treści, poznasz mój styl, przekonasz się, jak piszę oraz jakich tekstów możesz się ode mnie spodziewać na swoim blogu.

Przykładowe teksty na blogi branży fotowoltaicznej:

Ekoradcy

Przykładowe teksty na blogi branży instalacji sanitarnej – ogrzewanie, projekty wentylacji, instalacje wod-kan, gazowe, elektryczne, przyłącza, węzły cieplne, charakterystyka energetyczna, instalacje przeciwpożarowe i inne.

Przykładowe teksty na blogi dla branży lifestyle:

MojeDwoje

Pragnienia kobiet

Opisy stron, podstron i ofert - portfolio

Portfolio copywritera – przykładowe opisy na strony www. Znajdziesz tutaj treści na stronę główną, podstrony poszczególnych kategorii (o nas, o firmie, o mnie itp.) oraz teksty opowiadające historie wybranej marki czy firmy. Wybierz interesującą Cię branże oraz opis – dzięki temu lepiej zapoznasz się z tym, jak piszę oraz jakich tekstów możesz się ode mnie spodziewać.

Przykładowe opisy z branży instalacji sanitarnej – ogrzewanie, projekty wentylacji, instalacje wod-kan, gazowe, elektryczne, przyłącza, węzły cieplne, charakterystyka energetyczna, instalacje przeciwpożarowe i inne.

Eran – biuro projektowe

 

Przykładowe opisy z branży marketingowej:

ASUNIQUE — Agencja kreatywna

Agnieszka Fiuk — specka od newslettera i RODO

Przykładowe opisy z branży ogrodniczej:

iSprzęt

Przykładowe opisy stron, podstron i ofert dla branży transportowej / przewozowej:

FrostExpress

Produkty i usługi - portfolio

W tej części portfolio znajdziesz copywriting obejmujący opisy produktów i usług na strony internetowe. Wybierz branżę, która Cię interesuje oraz konkretny produkt bądź usługę. Dzięki temu, że zapoznasz się z treściami, które przygotowałem, lepiej poznasz mój styl i przekonasz się, jakie treści mogę przygotować na Twoją stronę.

Przykładowe opisy produktów i usług z branży fotowoltaiki:

Ekoradcy

Przykładowe opisy produktów dla branży stolarskiej (meble)

Kraina Meble

Przykładowe opisy produktów i usług dla branży oprogramowania – księgowość i prawo:

Wolters Kluwers

Przykładowe opisy dla branży transportowej / przewozowej:

Frost Express

Teksty sprzedażowe - portfolio

Teksty sprzedażowe w portfolio copywritera. Znajdziesz tutaj oferty na stronach firm, landing page oraz perswazyjne opisy produktów i usług. Sprawdź ofertę, która Cię interesuje. Dzięki temu zapoznasz się z moim stylem i przekonasz się, jakiego typu teksty sprzedażowe mogę dla Ciebie przygotować.

Artykuły prasowe, newsy, felietony

Mam ponad 7-letnie doświadczenie redaktorskie i dziennikarskie. Mógłbym zatem włączyć do swojego portfolio setki tekstów — krótszych i dłuższych — pisanych na potrzeby portali i redakcji, w którym pracowałem i pracuję. Po pierwsze jednak byłoby to zbyt czasochłonne, po drugie — z tej czy innej podstrony zrobiłoby „śmietnik”. Pisałem bowiem kilka takich artykułów dziennie.

Dlatego jeśli chcesz, abym napisał lub zredagował Ci tekst prasowyskontaktuj się ze mną. Podeślę Ci przykładowe teksty z zakresu, który Cię interesuje.

Czym jest portfolio?

Jak sprawdzić, co potrafi copywriter? Portfolio pozwala zapoznać się z jego dotychczasowym dorobkiem lub wybranymi tekstami, które uważa za godne tego, by je reprezentować. 
Ponieważ każdy z nas sprawdza się w innego rodzaju treściach, warto wyrobić sobie wstępne zdanie na temat danej twórczości. Dzięki temu szybciej zdecydujemy, czy nasza współpraca może mieć szansę na stworzenie wystrzałowych i piekielnie skutecznych treści.