Kontakt

Kontakt do copywritera. Pisanie tekstów na strony internetowe, treści na blogi firmowe, copywriting SEO, teksty sprzedażowe, pisanie maili (mailing).

copywriting kontakt anatomia slow

Wciąż nurtują Cię jakieś pytania? Zapomniałem o czymś wspomnieć na stronie? Zastanawiasz się, ile kosztuje copywriting spod szyldu Anatomii Słów?

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Dzięki temu, że podzielisz się ze mną wątpliwościami, rozwieję je najszybciej, jak to możliwe!

[contact-form-7 id=”1606″ title=”Formularz 1″]


Co daje dobry kontakt z copywriterem?

Sprawna komunikacja na linii Klient – copywriter zdalny gwarantuje nie tylko wygodę, ale i lepsze efekty. Ze mną kontakt jest bezproblemowy. Nie tylko dlatego, że zwykle realizuje zlecenia przed terminem, lecz także dlatego, że komunikacja ze mną przebiega szybko i gładko.

Jeśli będę miał jakiekolwiek wątpliwości, z pewnością Cię o nie dopytam. To dla mnie ważne, ponieważ zanim przystąpię do tworzenia treści, tworzę personę, czyli tzw. Klienta idealnego. Dzięki temu, pisząc tekst, zawsze mam przed oczami jego potencjalnego odbiorcę. Ja dostarczam mu użyteczną treść, on ma satysfakcję i przyjemność z czytania, Ty natomiast zyskujesz treści na stronie, które same na Ciebie pracują. Dzięki temu budują zaufanie odbiorców do witryny, firmy, produktów i usług.

Jako dziennikarz i redaktor potrafię działać pod presją czasu i wiem, jak bardzo liczą się w internecie szybkość i aktualność informacji. Teksty na strony internetowe, blogi firmowe czy opisy produktów i usług na www traktuję jak projekty, które mają być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim skuteczne.

portfolio anatomia slow