Copywriting – pisanie tekstów na strony internetowe

Szukasz kogoś, kto napisze Ci teksty na stronę internetową? Postaw na copywriting budujący widoczność i zaufanie. Przekonaj się, jak działa Anatomia Słów.

copywriting pisanie tekstow na strony

Potrzebujesz tekstów na stronę internetową?

Nie masz czasu na pisanie tekstów na stronę internetową albo bloga?
Próbowałeś, ale nie dasz rady okiełznać słów tak, by harmonijnie i przekonująco ze sobą współgrały?
Wiesz dokładnie, jakich treści potrzebujesz na stronie, ale nie potrafisz ubrać myśli w słowa?

Skorzystaj z usług zdalnego copywritera!

To ktoś taki, jak ja. Z przyjemnością napiszę Ci treści, które przemówią do Twoich Klientów kojącym językiem korzyści, pozostając piekielnie skuteczne.

Copywriting spod szyldu Anatomii Słów to treści, które funkcjonują na Twojej stronie jak zdrowy i sprawny organizm, dzięki czemu zyskujesz:

Oszczędność czasu
Święty spokój
Użyteczne, unikatowe i zawsze aktualne teksty na stronie www czy blogu
Treści SEO i witrynę lepiej widoczną w wyszukiwarkach dzięki precyzyjnej optymalizacji

Co mogę dla Ciebie napisać?

TEKSTY NA BLOGA
Przygotuję treści na Twojego bloga na podstawie gotowych tematów, które zaproponujesz. Mogę również samodzielnie dobrać tematykę tekstów, zaprojektować je i napisać, a potem dodać do panelu CMS, wzbogacając o linki, zdjęcia i inne multimedia.
TEKSTY SEO POD WYSZUKIWARKI
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, przeanalizuję słowa kluczowe i nasycę nimi tekst w taki sposób, by pojawiały się wysoko na listach wyszukiwarek, nie tracąc wartości merytorycznej. Pomoże mi w tym nie tylko praktyczna wiedza copywriterska, ale i dziennikarska oraz redaktorska. Dzięki niej sprawnie poruszam się w aktualnych trendach, a także wiem jak i czego ludzie szukają w sieci. Napiszę teksty SEO na Twoją stronę, samodzielnie dobierając frazy kluczowe. Jeśli chcesz, zrobię to również według Twoich wytycznych.
TEKSTY SPRZEDAŻOWE
Napiszę oferty na strony sprzedażowe (landing page), perswazyjne opisy produktów i usług, sekwencje maili i inne teksty sprzedażowe tak, by trafiały w sedno potrzeb Twoich Klientów.
OPISY NA STRONĘ
Stworzę dla Ciebie opisy produktów, usług, kategorii, podkategorii i podstron. Opiszę całą stronę lub wskazane sekcje tak, by nie tylko przykuwały uwagę, ale i łatwiej było je znaleźć w wyszukiwarkach.
MAILE
Dostarczę Ci treści do newslettera i zadbam o regularny e-mail marketing Twojej firmy. Napiszę zarówno pojedyncze wiadomości, jak i sekwencje maili kontekstowych i sprzedażowych.

Współpraca z copywriterem

Copywriting to usługa, która sprawdza się zarówno w przypadku małych przedsiębiorstw, jak i korporacji oraz agencji reklamowych. Współpracuję z blogerami, osobami prywatnymi oraz prowadzącymi jednoosobową działalność czy zarządzającymi małymi firmami.

Jako zdalny copywriter do wynajęcia tworzę również dla agencji SEO, działów marketingu w dużych firmach czy agencji kreatywnych. Piszę teksty na blogi, treści na strony internetowe, artykuły branżowe, copywriting techniczny i teksty specjalistyczne, opisy produktów i usług do sklepów internetowych czy teksty sprzedażowe na landing page oraz treści SEO na www pod wyszukiwarki.

Posiadam wieloletni warsztat dziennikarski i redaktorski, dlatego mogę bez problemu napisać artykuły prasowe, newsy, artykuły sponsorowane, felietony, analizy czy zredagować wywiady.

Jak zamówić copywriting?

  1. Zgłoś się do mnie po teksty (wypełnij prosty formularz).
  2. Odbierz indywidualną ofertę.
  3. Zatwierdź ją.
  4. Ciesz się unikalnymi treściami na Twojej stronie.

Chętnie nawiążę z Tobą stałą współpracę. Przyjmę też pojedyncze zlecenia.

Masz pytania? Napisz do mnie! Chętnie na nie odpowiem.


Copywriting – pisanie treści na strony internetowe

Dzięki pomocy copywritera możesz zając się tym, co robisz najlepiej, ponieważ nie martwisz się o aktualność treści na Twojej stronie.

Copywriting zapewnia Ci nie tylko wartościowe teksty na www, blogi, opisy produktów i usług czy perswazyjne teksty sprzedażowe i e-mail marketing, który działa jak magnes. Jeśli regularnie publikujesz i optymalizujesz treści na stronie, boty korzystniej na Ciebie patrzą. Dzięki temu pozycjonują Twoją stronę wyżej w wyszukiwarkach.

To bardzo ważne, ponieważ wpływa na fakt, że użytkownicy łatwiej znajdują Cię w sieci. Dzięki temu ułatwiasz dotarcie do siebie nie tylko stałym, ale i nowym Odbiorcom.